Курир

На ова свето место луѓето ќе може да се качуваат уште само 2 години: Сопствениците на земјата никогаш се немаат качено, еве зошто (ВИДЕО)

Качувањето на австралиската пештерска карпа Улуру ќе биде забрането за две години. Членовите на племето Ананагу, некогашни сопственици на земјата на ...

Курир

Светската пејачка има полусестра: Бијонсе седум години криела дека нејзиниот татко спиел со проститука и добил ќерка (ФОТО)

Најпознатата пејачка во светот Бијонсе речиси до сега одлично го криеше својот приватен живот од медиумите и папараците, но се се променило откако ...

Курир

« Прва« Претходна1234567Следна »Последна (500)»