Дерби

Аргентинскиот коментатор брутално ги „исплука“ Меси и компанија: Соблекувалната не е место за тоа што вие го правите! (Видео)

Аргентина одигра кошмарно лошо на мечот со Венецуела и на тој начин значително си ги закомпликува работите за пласман на Светското првенство во ...

Дерби

« Прва« Претходна1234567Следна »Последна (50)»