Правдико

Кривична пријава за „употреба на исправа со невистинита содржина“, „злоупотреба на службена положба и овластување“ и „фалсификување исправа“

Секторот за внатрешни работи Куманово до Основно Јавно Обвинителство Куманово поднесе кривична пријава против М.В (50) од Куманово, управител на ...

Правдико

« Прва« Претходна1234567Следна »Последна (50)»