Index24.mk

Додека Ердоган го исфрла Дарвин од учебниците, неговиот сопартиец шокира: Земјата е рамна плоча, тоа го кријат масонските заговорници

Лидерот на младината на истамбулскиот огранок на владејачката турска Партија за правда и прогрес, Толгај Демир, на почетокот на овој месец објавил ...

Index24.mk

Деталите од незапаметениот секс скандал во БиХ: Фаталната Сашка со години заведувала свештеник - завршил врзан со лисици, со фантомка на глава

Во јавноста протекле нови детали од незапаметениот секс скандал кој ја потресол католичката црква во Босна и Херцеговина, откако три лица биле ...

Index24.mk

« Прва« Претходна1234567Следна »Последна (50)»