Еве го Џозеф Фајнс како Мајкл Џексон во „Урбани митови“ (ВИДЕО)

МКД
21:13 11 Јан, 2017
Излезе првиот официјален трејлер за „Урбани митови“ (Urban Myths) - комична серија во која Елизабет Тејлор, Мајкл Џексон и Марлон Брандо тргнуваат на ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот