Фановите во шок откако славната актерка исчезна од социјалните мрежи

Репортер
13:28 21 Авг, 2017
Американската пејачка Тејлор Свифт ги избриша своите профили на „Инстаграм“, „Фејсбук“ и „Твитер“, а милиони нејзини фанови подигнаа незапаметена ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот