Ѓоковиќ казнет поради удирање на гледач (ВИДЕО)

Tip
12:04 10 Јан, 2017
Новак Ѓоковиќ беше казнет со 2.500 долари за непристојно однесување за време на финалето на турнирот во Доха против лидерот на светската ранглиста на ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот