ФИФА го прогласи и најубавиот гол во 2016: Наградата Пушкаш за малезиецот Субри (ВИДЕО)

Вистина
11:16 11 Јан, 2017
Вчеравечер во Цирих се одржа гала вечерта каде што ФИФА ги додели наградите за најусппешните фудбалери за 2016 година, освен ѕвездата на вечерта ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот