Итало дебитираше веднаш со гол за Вардар…

Екипа
17:15 20 Авг, 2017
Бразилскиот напаѓач Итало доби можност од новиот тренер на Вардар, Чедомир Јаневски денеска да дебитира во црвено-црниот дрес на дуелот од 2. коло во ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот