Барселона триумфално тргна во сезоната, Меси немаше среќа да погоди (Видео)

Спорт Клуб
19:12 20 Авг, 2017
И покрај сите проблеми и пишувања на медиумите за хаосот во Барселона, Каталонците вечерва рутински одработија победа против составот на Бетис, со ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот