ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Во улична тепачка убиен светскиот шампион во дигање тегови

Сител
16:35 21 Авг, 2017
Светскиот шампион во дигање тегови Андреј Драхјов почина како последица од повредите здобиени во улична тепачка во рускиот град Хабаровск. Него вчера ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот