По рецептот на баба: Направете домашен крцкав ѓеврек (ВИДЕО)

Скопје Инфо
15:11 10 Јан, 2017
СОСТОЈКИ: 500-600 гр брашно 300 мл млака вода малку масло 30 гр квасец 5 лажици шеќер сусам НАЧИН НА ПОДГОТОВКА: Квасецот растворете го во вода, ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот