Од ноќеска дожд,силен ветер и пад на температурата

Канал 5
13:57 20 Авг, 2017
Повеќе за временската прогноза од дежурниот синоптичар Борис Секирарски. Денес ќе биде топло и во поголемиот дел од денот сончево со мала облачност. ...

Најнови видеа

Вести

Спорт

Сцена

Живот